Stále jsme překvapováni vaší štědrostí
18. listopadu 2022 Články

Stále jsme překvapováni vaší štědrostí

Opět jsme byli mile překvapeni štědrostí dárců i nadšením našich dobrovolníků. Díky štědrosti dárců a úsilí našich dobrovolníků při Potravinové sbírce v sobotu 12. listopadu jsme získali 1 500 kg trvanlivých potravin. Štědří dárci vytvořili 41 vánočních balíčků, které na Ukrajinu poputují z Charity Hranice.

Děkujeme našim deseti skvělým dobrovolníkům za aktivní účast v Potravinové sbírce, velmi si ceníme jejich velkého nasazení, obětavosti, zodpovědnosti i pečlivosti, se kterou ke své dobrovolnické službě přistoupili. Také děkujeme všem, kteří ke svému sobotnímu nákupu v hypermarketu Albert přidali některou z trvanlivých potravin a věnovali ji našim prostřednictvím potřebným. Velký dík patří také těm, kteří činnost Charity Hranice podpořili větším nákupem, nebo do nákupního košíku přidali také něco sladkého pro naše dobrovolníky. Velmi jste nás tím překvapili a mile povzbudili. Produkty, které jsme díky Potravinové sbírce získali, budou použity ve prospěch rodin s dětmi v tíživé životní situaci, seniorů a osob, které se ocitly v nenadále krizové životní situaci v Hranicích a v Lipníku nad Bečvou.

Děkujeme všem dárcům zapojeným do akce Vánoční balíček, kteří připravili pro konkrétní dítě z Ukrajiny plnou krabici vánočních překvapení v hodnotě kolem dvou tisíc korun . Letos se nám na Charitě Hranice sešlo 41 pestrobarevných vánočních balíčků, které povezeme do Olomouce, odtud vydají na dlouhou cestu za obdarovanými dětmi. Každoročně se této akce zapojuje Farní středisko Všechovice, které letos organizuje dárce pro obdarování 23 dětí. Děkujeme všem jednotlivcům, rodinám, farním společenstvím i pracovním kolektivům, kteří se dokázali o svou vánoční radost podělit s ukrajinskými dětmi. Věříme, že vaše dárky vykouzlí na tvářích ukrajinských dětí úsměv.

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat těm, kteří naši pomoc potřebují!

Vánoční balíček odvoz

Ing. Bc. Radmila Andrýsková

pastorační asistentka
Tel.: 733 755 881 E-mail: ~8quRW5fZkLC1~l7VX~r8ZdaY.kmYZhaa8kmb